Wojciech Pietrasiewicz

doradca podatkowy

Specjalizuję się w prawie podatkowym ze szczególnym uwzględnieniem zagadnień podatku od towarów i usług. Doradzam organizatorom imprez, instytucjom kultury, wydawnictwom, artystom, ale również podmiotom z branży nieruchomościowej, informatycznej, finansowej. Od prawie 15 lat z sukcesami pomagam podatnikom w trakcie kontroli postępowań podatkowych i postępowaniach przed sądami administracyjnymi.
[Więcej >>>]

Skontaktuj się

Świąteczne życzenia

Wojciech Pietrasiewicz24 grudnia 20202 komentarze

Ostatnie kilka miesięcy były niezwykle aktywnym dla mnie czasem. Siłą rzeczy musiałem ograniczyć swoją aktywność na blogu. Mam kilka ciekawych pomysłów związanych z blogiem, które chciałby zrealizować w przyszłym roku. Podzielę się nimi już w przyszłym roku.

Dziś chciałbym podziękować Ci za obecność na moim blogu i złożyć ci świąteczne życzenia.

Przede wszystkim życzę Ci zdrowych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia. W tym trudnym dla nas czasie te słowa nabierają jeszcze większego znaczenia. Mam nadzieję, że będziesz je w stanie spędzić w gronie rodzinnym i czerpać przyjemność z każdej spędzonej wspólnie chwili.

W Nowym Roku życzę Ci przede wszystkim, żeby jak najszybciej wróciła normalność. Osobiście mam nadzieję, że wkrótce niektóre ograniczenia szczególnie te związane z możliwością zwiedzania muzeów, czy odwiedzania teatrów zostaną zniesione.

Wesołych Świąt!

Wojciech Pietrasiewicz
doradca podatkowy

W czym mogę Ci pomóc?

  Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Kancelaria Doradcy Podatkowego Wojciech Pietrasiewicz w celu obsługi przesłanego zapytania. Szczegóły: polityka prywatności.

  { 2 komentarze… przeczytaj je poniżej albo dodaj swój }

  Ewa 24 grudnia, 2020 o 11:07

  Dziękujemy i czekamy na wpisy!

  Odpowiedz

  Wojciech Pietrasiewicz 24 grudnia, 2020 o 12:08

  Dziękuję i pozdrawiam serdecznie 🙂

  Odpowiedz

  Dodaj komentarz

  Na blogu jest wiele artykułów, w których dzielę się swoją wiedzą bezpłatnie.

  Jeśli potrzebujesz indywidualnej pomocy prawnej, napisz do mnie :)

  Przedstaw mi swój problem, a ja zaproponuję, co możemy wspólnie w tej sprawie zrobić i ile będzie kosztować moja praca.

  Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Kancelaria Doradcy Podatkowego Wojciech Pietrasiewicz w celu obsługi komentarzy. Szczegóły: polityka prywatności.

  Poprzedni wpis:

  Następny wpis: