Wojciech Pietrasiewicz

doradca podatkowy

Specjalizuję się w prawie podatkowym ze szczególnym uwzględnieniem zagadnień podatku od towarów i usług. Doradzam organizatorom imprez, instytucjom kultury, wydawnictwom, artystom, ale również podmiotom z branży nieruchomościowej, informatycznej, finansowej. Od prawie 15 lat z sukcesami pomagam podatnikom w trakcie kontroli postępowań podatkowych i postępowaniach przed sądami administracyjnymi.
[Więcej >>>]

Sklep

Świąteczne życzenia

Wojciech Pietrasiewicz24 grudnia 20202 komentarze

Ostatnie kilka miesięcy były niezwykle aktywnym dla mnie czasem. Siłą rzeczy musiałem ograniczyć swoją aktywność na blogu. Mam kilka ciekawych pomysłów związanych z blogiem, które chciałby zrealizować w przyszłym roku. Podzielę się nimi już w przyszłym roku.

Dziś chciałbym podziękować Ci za obecność na moim blogu i złożyć ci świąteczne życzenia.

Przede wszystkim życzę Ci zdrowych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia. W tym trudnym dla nas czasie te słowa nabierają jeszcze większego znaczenia. Mam nadzieję, że będziesz je w stanie spędzić w gronie rodzinnym i czerpać przyjemność z każdej spędzonej wspólnie chwili.

W Nowym Roku życzę Ci przede wszystkim, żeby jak najszybciej wróciła normalność. Osobiście mam nadzieję, że wkrótce niektóre ograniczenia szczególnie te związane z możliwością zwiedzania muzeów, czy odwiedzania teatrów zostaną zniesione.

Wesołych Świąt!

Wojciech Pietrasiewicz
doradca podatkowy

W czym mogę Ci pomóc?

  Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Kancelaria Doradcy Podatkowego Wojciech Pietrasiewicz w celu obsługi przesłanego zapytania. Szczegóły: polityka prywatności.

  { 2 komentarze… przeczytaj je poniżej albo dodaj swój }

  Ewa 24 grudnia, 2020 o 11:07

  Dziękujemy i czekamy na wpisy!

  Odpowiedz

  Wojciech Pietrasiewicz 24 grudnia, 2020 o 12:08

  Dziękuję i pozdrawiam serdecznie 🙂

  Odpowiedz

  Dodaj komentarz

  Na blogu jest wiele artykułów, w których dzielę się swoją wiedzą bezpłatnie.

  Jeśli potrzebujesz indywidualnej pomocy prawnej, napisz do mnie :)

  Przedstaw mi swój problem, a ja zaproponuję, co możemy wspólnie w tej sprawie zrobić i ile będzie kosztować moja praca.

  Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Kancelaria Doradcy Podatkowego Wojciech Pietrasiewicz w celu obsługi komentarzy. Szczegóły: polityka prywatności.

  Poprzedni wpis:

  Następny wpis: