Wojciech Pietrasiewicz

doradca podatkowy

Specjalizuję się w prawie podatkowym ze szczególnym uwzględnieniem zagadnień podatku od towarów i usług. Doradzam organizatorom imprez, instytucjom kultury, wydawnictwom, artystom, ale również podmiotom z branży nieruchomościowej, informatycznej, finansowej. Od prawie 15 lat z sukcesami pomagam podatnikom w trakcie kontroli postępowań podatkowych i postępowaniach przed sądami administracyjnymi.
[Więcej >>>]

Skontaktuj się

Barłóg literacki

Wojciech Pietrasiewicz13 stycznia 2017Komentarze (0)

Sylwia Chutnik (pisarka) i Karolina Sulej (dziennikarka) oraz Mateusz Kubik (realizator programu) prowadzą cotygodniowy program Barłóg Literacki, w którym promują czytelnictwo. W każdym programie w oryginalny sposób prezentują książki warte przeczytania. Było ich już ponad czterdzieści!

Ekipa Barłogu Literackiego korzystając z portalu PolakPotrafi stara się zdobyć środki na sprzęt, który jest niezbędny, aby dalej tworzyć swoje programy. Teraz Ty możesz dołożyć swoją cegiełkę do rozwoju czytelnictwa w Polsce :).

Tutaj znajdziesz szczegóły projektu oraz informacje, jak można go wesprzeć, a tutaj stronę facebookowa Barłogu. I choć kwota na podstawowy sprzęt została w ekspresowym tempie zebrana, to przyda się każda kolejna złotówka na dalszy sprzęt potrzebny do realizacji projektu.

Miłego weekendu!

 

W czym mogę Ci pomóc?

  Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Kancelaria Doradcy Podatkowego Wojciech Pietrasiewicz w celu obsługi przesłanego zapytania. Szczegóły: polityka prywatności.

  { 0 komentarze… dodaj teraz swój }

  Dodaj komentarz

  Na blogu jest wiele artykułów, w których dzielę się swoją wiedzą bezpłatnie.

  Jeśli potrzebujesz indywidualnej pomocy prawnej, napisz do mnie :)

  Przedstaw mi swój problem, a ja zaproponuję, co możemy wspólnie w tej sprawie zrobić i ile będzie kosztować moja praca.

  Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Kancelaria Doradcy Podatkowego Wojciech Pietrasiewicz w celu obsługi komentarzy. Szczegóły: polityka prywatności.

  Poprzedni wpis:

  Następny wpis: