Wojciech Pietrasiewicz

doradca podatkowy

Specjalizuję się w prawie podatkowym ze szczególnym uwzględnieniem zagadnień podatku od towarów i usług. Doradzam organizatorom imprez, instytucjom kultury, wydawnictwom, artystom, ale również podmiotom z branży nieruchomościowej, informatycznej, finansowej. Od prawie 15 lat z sukcesami pomagam podatnikom w trakcie kontroli postępowań podatkowych i postępowaniach przed sądami administracyjnymi.
[Więcej >>>]

Skontaktuj się

Barłóg literacki

Wojciech Pietrasiewicz13 stycznia 2017Komentarze (0)

Sylwia Chutnik (pisarka) i Karolina Sulej (dziennikarka) oraz Mateusz Kubik (realizator programu) prowadzą cotygodniowy program Barłóg Literacki, w którym promują czytelnictwo. W każdym programie w oryginalny sposób prezentują książki warte przeczytania. Było ich już ponad czterdzieści!

Ekipa Barłogu Literackiego korzystając z portalu PolakPotrafi stara się zdobyć środki na sprzęt, który jest niezbędny, aby dalej tworzyć swoje programy. Teraz Ty możesz dołożyć swoją cegiełkę do rozwoju czytelnictwa w Polsce :).

Tutaj znajdziesz szczegóły projektu oraz informacje, jak można go wesprzeć, a tutaj stronę facebookowa Barłogu. I choć kwota na podstawowy sprzęt została w ekspresowym tempie zebrana, to przyda się każda kolejna złotówka na dalszy sprzęt potrzebny do realizacji projektu.

Miłego weekendu!

 

Jeżeli chcesz skorzystać z pomocy podatkowej, zapraszam Cię do kontaktu:

tel.: 509 509 974 e-mail: wpietrasiewicz@mvptax.pl

{ 0 komentarze… dodaj teraz swój }

Dodaj komentarz

Wyrażając swoją opinię w powyższym formularzu wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez Kancelaria Doradcy Podatkowego Wojciech Pietrasiewicz Twoich danych osobowych w celach ekspozycji treści komentarza zgodnie z zasadami ochrony danych osobowych wyrażonymi w Polityce Prywatności

Administratorem danych osobowych jest Kancelaria Doradcy Podatkowego Wojciech Pietrasiewicz z siedzibą w Warszawie.

Kontakt z Administratorem jest możliwy pod adresem wpietrasiewicz@mvptax.pl.

Pozostałe informacje dotyczące ochrony Twoich danych osobowych w tym w szczególności prawo dostępu, aktualizacji tych danych, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych oraz wniesienia sprzeciwu na dalsze ich przetwarzanie znajdują się w tutejszej Polityce Prywatności. W sprawach spornych przysługuje Tobie prawo wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych.

Poprzedni wpis:

Następny wpis: