Wojciech Pietrasiewicz

doradca podatkowy

Specjalizuję się w prawie podatkowym ze szczególnym uwzględnieniem zagadnień podatku od towarów i usług. Doradzam organizatorom imprez, instytucjom kultury, wydawnictwom, artystom, ale również podmiotom z branży nieruchomościowej, informatycznej, finansowej. Od prawie 15 lat z sukcesami pomagam podatnikom w trakcie kontroli postępowań podatkowych i postępowaniach przed sądami administracyjnymi.
[Więcej >>>]

Skontaktuj się

Życzenia świąteczne

Wojciech Pietrasiewicz23 grudnia 2019Komentarze (0)

To mój ostatni wpis przed Świętami Bożego Narodzenia, ale zamierzam nadrobić zaległości, więc możesz spodziewać się co najmniej jednego wpisu pomiędzy Świętami a Nowym Rokiem!

Dzisiaj chciałbym podziękować Ci za cały rok Twojej obecności na moim blogu. Cieszę się, że powiększa się stałe grono Czytelników, a ich liczba przez ostatni rok zwiększyła się o ponad 100%!

Dziękuję Wam wszystkim i każdemu z osobna!

Życzę Ci zdrowych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia spędzonych w atmosferze miłości.

Niech te świąteczne chwile dadzą Ci siłę i energię na cały kolejny rok!

A w Nowym Roku prostszych przepisów, przyjaznych organów podatkowych i mądrego ustawodawcy. Cuda się zdarzają!

 

Jeżeli chcesz skorzystać z pomocy podatkowej, zapraszam Cię do kontaktu:

tel.: 509 509 974 e-mail: wpietrasiewicz@mvptax.pl

{ 0 komentarze… dodaj teraz swój }

Dodaj komentarz

Wyrażając swoją opinię w powyższym formularzu wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez Kancelaria Doradcy Podatkowego Wojciech Pietrasiewicz Twoich danych osobowych w celach ekspozycji treści komentarza zgodnie z zasadami ochrony danych osobowych wyrażonymi w Polityce Prywatności

Administratorem danych osobowych jest Kancelaria Doradcy Podatkowego Wojciech Pietrasiewicz z siedzibą w Warszawie.

Kontakt z Administratorem jest możliwy pod adresem wpietrasiewicz@mvptax.pl.

Pozostałe informacje dotyczące ochrony Twoich danych osobowych w tym w szczególności prawo dostępu, aktualizacji tych danych, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych oraz wniesienia sprzeciwu na dalsze ich przetwarzanie znajdują się w tutejszej Polityce Prywatności. W sprawach spornych przysługuje Tobie prawo wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych.

Poprzedni wpis:

Następny wpis: